parallax background

WSPÓŁPRACA

Co zyskasz współpracując z nami?

Wzrost obrotów w sklepie

Naszym nadrzędnym celem jest wsparcie partnerów w osiąganiu coraz lepszych wyników.

Bezpieczeństwo

Na nas zawsze możesz polegać. Damy radę w każdej sytuacji.

Komfort

Nie musisz obawiać się o jakość i terminowość kolejnych dostaw.

Strategiczny partner

Nie jesteśmy zwykłym producentem, ale firmą której zależy, żeby Twój biznes rósł w siłę.

Jak pracujemy?

 • Spotkanie

  Mamy okazję się spotkać u Ciebie w sklepie. Rozmawiamy na temat tego co dla Twojego biznesu jest ważne. Poznajemy się. Masz możliwość w trakcie spotkania zobaczyć, dotknąć, przymierzyć naszą kolekcję. Podejmujemy decyzję o ewentualnej współpracy.
 • Zamówienia

  Kiedy wiemy już na czym Ci zależy, jesteśmy gotowi do tego, żeby wyjść z propozycją kolekcji dla Twojego sklepu. Doradzamy Ci w oparciu o nasze doświadczenie na rynku. Jednocześnie każdy sklep jest inny, więc oczywiście to Ty podejmujesz decyzje. Zależy nam, żeby towar, który dostaniesz jak najszybciej się sprzedał, a klientki żeby wracały po więcej oraz polecały Twój sklep koleżankom.
 • Przesyłki

  Towar zostaje wysłany do Ciebie paczką. Wszystkie rzeczy są dostarczane na wieszakach i w folii, która zabezpiecza przez ewentualnymi zagnieceniami. Zawsze przed wysyłką otrzymujesz również wiadomość SMS z informacją o kwocie pobrania. Ponieważ nawet największy sklep nie pomieści całej kolekcji, dostajesz od nas również wydrukowany katalog, wzornik dostępnych kolorów. Dzięki temu Twoje klientki w każdej chwili mogą zobaczyć nawet te rzeczy, których aktualnie nie masz na sklepie.
 • Regularna współpraca.

  Najczęściej odwiedzamy Klientów 2 razy w roku, żeby osobiście porozmawiać o trendach i o tym jak najlepiej się przygotować na nadchodzący sezon. Wtedy istnieje oczywiście możliwość złożenia zamówienia. Natomiast w sezonie zamówienia przyjmujemy telefonicznie lub mailowo. Na prośbę Klienta wysyłamy również katalog w formie elektronicznej oraz udostępniamy telefonicznie lub przez Internet informację o dostępności poszczególnych modeli.
 • Kluczowy punkt!

  Dla wielu Klientów tworzymy modele na życzenie, których nie sprzedajemy do innych sklepów. Masz możliwość wyboru kolorów, wzorów materiałów a także wykończeń. Czasami powstają nawet zupełnie nowe modele. A wszystko po to... żeby Twoje Klientki były zachwycone.
 • To czego żaden inny producent Ci nie da

  W ramach współpracy z naszą firmą dostajesz również profesjonalne wsparcie w zakresie marketingu i sprzedaży firmy doradczej Lark Business Consulting. Możesz dzięki temu uzyskać cenne wskazówki w tych obszarach, które pomogą Ci osiągać jeszcze lepsze wyniki. Zapraszamy na larkbc.pl
Jak podnieść wyniki sprzedażowe w sklepie plus size?
Zapisz się poniżej, aby otrzymywać nieodpłatne materiały przydatne przy prowadzeniu sklepu z odzieżą damską w dużych rozmiarach.

ZOBACZ BAZĘ WIEDZY

14 sierpnia 2017
Odzież XXL - sprzedaż

Jak skutecznie sprzedawać odzież XXL w sklepie? 4 wskazówki

1. Nie nalegaj.  Pierwsza i podstawowa zasada pracy w sklepie, gdzie sprzedawana jest odzież XXL to nienachalność. I jeśli czytając to zdanie masz wrażenie, że jest […]
14 sierpnia 2017
Puszysta Pani

Koniec ery “Odzież dla puszystych”

Odzież dla puszystych na początku XXI wieku Na początku XXI wieku w Polsce zaczęło pojawiać się co raz więcej sklepów z odzieżą dla puszystych. Jednocześnie rynek […]
18 lipca 2017
Nowy sklep plus size

Otwierasz sklep Plus Size? – zwróć uwagę na 6 rzeczy

Kiedy podejmiesz już ostateczną decyzję o założeniu sklepu z odzieżą plus size, czyli inaczej dla puszystych, zwróć uwagę na kluczowe aspekty prowadzenia takiego biznesu. 1. Sklep […]

Razem wybierzmy najlepsze rozwiązanie